بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند الماس سیاه ، دلخوشی بی سرانجام»

 استعدادیابی میان جوانان و نوجوانان فوتبالیست برای تجارت و فروش به کشورهای دیگر

( استعدادهای مختلفی در کشورهای گوناگون به ویژه جوامع فقیرنشین قاره سیاه وجود دارند که بسیاری از آنها به دلیل نبود بستر مناسب هدر می روند و برخی هم که مجال بروز و ظهور می یابند، سر از کشورهای دیگر در می آورند و در نهایت، نفع آنها به کشور خودشان نمی رسد. مستند «الماس سیاه، دلخوشی بی سرانجام» به همین موضوع و با محوریت استعدادهای ورزش فوتبال در میان جوانان آفریقایی می پردازد. این مستند به نمایش نحوه کشف بازیکنان جدید و شیوه استثماری فروش آنها به دیگر کشورها، توسط شرکتهای غربی و به صورت خاص، شرکت aspire اختصاص دارد. وعده های دروغ، نگهداری در شرایط نامناسب و در مجموع بهره کشی از جوانان و نوجوانان متقاضی انتقال به تیم های اروپایی و خانواده های آنها، هسته اصلی فیلم است. این مستند، مصاحبه محور و فاقد نریشن است. pascale lamche کارگردانی «الماس سیاه، دلخوشی بی سرانجام» را بر عهده دارد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 67.38 مگابایت 64.42 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved