بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

دیگر شخصیت های برنامه شناسنامه
شناسنامه

محمدنبی حبیبی

(آیت الله مهدوی کنی وزیر کشور شهید رجائی بودند. شهید رجائی می فرمود یکی از علامت‌های مشروعیت کابینه من حضور آیت‌الله مهدوی کنی است. بعد از حادثه هفتم تیر ماه سال 60 که من آن زمان استاندار فارس بودم، مرحوم شهید رجایی رئیس جمهور شدند و مرحوم شهید باهنر نخست وزیر شدند و وزرا به تدریج ولی به سرعت انتخاب می شدند. آیت الله مهدوی کنی با داشتند از این که مسئولیتشان را در وزارت کشور در کابینه جدید که مرحوم رجایی رئیس جمهور شده بودند ادامه دهند)

(بنده و دیگران یک مذاکراتی انجام دادیم. آیت الله مهدوی کنی در سمینار استانداران و وزرای جدید شرکت نکردند و قرار بود ما به ایشان برای شرکت در سمینار اصرار کنیم؛ از ایشان در جلسه استانداران خواستند مسئولیت وزارت کشور را ادامه دهند؛ آیت الله مهدوی کنی اذعان داشتند من با خودم فکر می کردم نکند کسی بهتر از من بتواند وزارت کشور را اداره کند)

(جملات را همان طور که آن روز یعنی 30 و اندی سال پیش شنیدم اظهار می کنم) آقای مهدوی کنی گفتند برخی شاید به دلیل این که من مهدوی کنی هستم و ضمنا خوشگل هم هستم، از معرفی فرد دیگر امتناع کنند؛ در صورتی که اگر فرد دیگری برای این پست باشد خود من باید این سد را برطرف کنم و بگویم نمی خواهم وزیر کشور باشم و گرنه من رفیق آقای باهنر و اقای رجایی هستم. فرد دیگری را برای این پست معرفی کنید 6 ماه صبر می کنیم اگرآن فرد بهتر از من کار کرد در مسئولیت خود باقی بماند و من نیز خوشحال می شوم که مانع فعالیت و معرفی فرد صالح تر از خود نشدم)

(بعد خطاب به آقای باهنر گفتند اما اگر فرد مورد نظر شما به درستی در این پست ظاهر نشد خود برای اداره وزارت کشور به شما پیشنهاد خواهم داد؛ آن جلسه به نتیجه نرسید تا آیت‌الله مهدوی کنی بپذیرند و قرار شد تا آن جمع یعنی استانداران وقت و هیئت وزرای جدید با حضور آقایان باهنر و رجایی با حضرت امام(ره) ملاقات خصوصی داشته باشند و از آیت الله مهدوی کنی نیز برای حضور در این جلسه خواهش شد به این ترتیب که حالا نمی خواهید وزیر کشور شوید اما وزیر کشور که بوده‌اید بنابراین شما هم در این جلسه حاضر شوید. آقای مهدوی پذیرفتند.بنده هم استاندار فارس بودم و در این جلسه حضور داشتم.)


 

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
54,688 کیلوبایت 54,688 کیلوبایت 54,688 کیلوبایت 54,688 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
54,688 کیلوبایت 50,464 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved