شناسنامه

مرضیه وحید دستجردی

(مرضیه وحید دستجردی با حضور در برنامه تلویزیونی شناسنامه در پاسخ به این سؤال که آیا نخستین بانوی وزیر در جمهوری اسلامی بودن، برای اینکه شما پاسخ مثبت به پیشنهاد پذیرش وزارت بهداشت دادید سخت بود، اظهارداشت: اصلا تأثیری نداشت، ابتدا نمی‌خواستم قبول کنم ولی بعد احساس کردم که زنان هم در این کشور باید نشان بدهند که می‌توانند خدمتگزار باشند حتی در بالاترین سطوح اجرایی. ضمن اینکه شاید مثلا عافیت‌طلبی و راحت‌طلبی هم باعث شود که آدم زیر بار کارهای سخت و سنگین نرود و راستش کمی ترسیدم از اینکه مجازات شوم به دلیل عافیت طلبی. از این رو آمدم تا انشاءالله بتوانیم خدمتگزاری زنان را هم به مردم در جمهوری اسلامی اثبات کنیم)

(وی در پاسخ به این سوال که چقدر وقت گذاشتید برای اینکه به این پیشنهاد پاسخ دهید و اولین کسی که با او مشورت کردید چه کسی بود، افزود: هم با خانواده خودم و هم با برادرها، همسر و بچه‌هایم. با همه مشورت کردم. همه نظرشان منفی و همه مخالف بودند)

(دستجردی در پاسخ به این سوال که واقعا هیچ کس نظر مثبت نداشت، گفت:‌ در خانواده‌ام همه مخالف بودند؛ در واقع احساس کردم زنان هم در جمهوری اسلامی می‌توانند همپای مردان در سطوح بالای اجرایی کار و خدمت کنند بالاخره زنان نیمی از این کشور هستند و زحمات فراوانی می‌کشند و باید از این زحمات تقدیر شود)


 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
25,391 کیلوبایت 25,391 کیلوبایت 25,391 کیلوبایت 25,391 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
25,391 کیلوبایت 18,725 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.

صفحه اصلی کلیپ ها / کلیپ های سیاسی


 
 
http://www.aviny.com/clip/siyasi/shenasname/dastjerdi/shenasname-dastjerdi.aspx?title=برنامه-شناسنامه-دستجردی&mode=print
Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved