بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

دیگر شخصیت های برنامه شناسنامه
شناسنامه

کامران دانشجو

(مجری: آقای کامران دانشجو قبل از انقلاب دامغان بود یا تهران؟

دانشجو: من تهران بودم. چون پدرم می‌خواست ادامه تحصیل بدهد. او دیپلم دانش‌سرا داشت و می‌خواست ادامه تحصیل دهد و باید برای ادامه تحصیل دیپلم دبیرستان را می‌گرفت. او رفت دیپلم ادبی را گرفت بعد هم رفت دانشگاه تهران حقوق دانشگاه تهران را خواند و آمد و قاضی شد و رفت در قوه‌ی قضائیه.

مجری: الآن در قوه قضائیه هستند؟

دانشجو: الان 83 سالشان است. 75 سالگی بازنشسته شدند. از زمان انقلاب ایشان دادستان سمنان بود. وقتی انقلاب پیروز می‌شود. از زمان شهید بهشتی بود که رئیس کل دادگستری استان سمنان شد.

مجری: خودتان چطور، فعالیت‌های سیاسی قبل از انقلاب داشتید؟

دانشجو: من سال 56 برای ادامه تحصیلم به انگلستان رفتم. وقتی حضرت امام فتوا دادند و حکم صادر کردند در ارتباط با سلمان رشدی، همسرم با من بود. همسرم وقتی به خانه آمد اخبار را شنید. من به ایشان گفتم باید سریع‌تر کارم را جمع کنم چون وزارت کشور انگلیس گفته دانشجویان ایران را اخراج می‌کند. گفتم اگر بخواهند یک نفر را هم اخراج کنند من همان یک نفر هستم علتش هم واضح بود. حدود 18 بار پلیس انگلیس بنده را گرفته بود.

مجری: سر چه موضوعاتی؟

دانشجو: اولین بار درست بعد از پیروزی انقلاب بود که رفتم، سال 58 بود. یک خودرویی منفجر شد که در آن خودرو یک ایرانی و یک بحرینی به شهادت رسیدند. آقای کوروش فولادی که مدتی هم نماینده مجلس بود هشت سال هم آنجا زندانی شد، ایشان هم مجروح شد. او را گرفتند و به زندان بردند. صبح روز بعدش به خانه ما ریختند. اسکاتلندیار ریخت. کتاب‌های شهید مطهری و همه نوارهایی را که داشتم ریختند و بردند؛ اذیت می‌کردند. کتک زیاد می‌زدند. وقتی من اخراج شدم. نامه دادند که شما به علت طرفداری از خمینی و ارگانیزیشن‌هایی که مجموعه‌های طرفدار آیت‌الله خمینی هستند، برای امنیت کشور خطرناک شناخته می‌شوید.

من این مطالب را می‌گویم تا مشخص شود که آزادی در آنجا هم جرم است. به بنده نگفته بودند 9 روز وقت دارید، شنبه نامه داده بودند که تا یکشنبه فرصت داریم آنجا را ترک کنیم، گفته بودند می‌آیند می‌گیرند و شش ماه زندانی می‌کنند و حق تجدیدنظرخواهی و اعتراض هم نداشتیم.

از 10 سال پیش به همه کشورها ممنوع‌الورود هستم

مجری: شما از آن موقع به کشورهای عضو شینگن ممنوع‌الورود هستید؟

دانشجو: من از آن موقع به کشورهای شینگن ممنوع‌الورودم ولی از چیزی حدود 10 سال پیش به همه کشورها ممنوع‌الورود هستم. جزو فهرست تحریم‌ها هستم.

مجری: شما از طراحان موشکی و هوافضایی جمهوری اسلامی هستید؟

دانشجو: من در صنایع موشکی از سال 63 بودم. تا اینکه آقای عمل‌نیک و معاون پژوهشی خودم، آقای مهدی‌نژاد، طرح قدس پرنده‌های بدون سرنشین را پیگیری می‌کردند. سال 68 ابتدا پیش عزیزانی که در سپاه می‌شناختم، رفتم. آقای جراحی و آقای قاضی‌زاده و بکایی آن زمان در سپاه بودند و آقای حسین تاج و شمخانی نیز در مجموعه وزارت صنایع خودکفایی سپاه حضور داشتند)
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
48,829 کیلوبایت 48,829 کیلوبایت 48,829 کیلوبایت 48,829 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
48,829 کیلوبایت 43,486 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved