بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

دیگر شخصیت های برنامه شناسنامه
شناسنامه

علاالدین بروجردی

(رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید براینکه دشمنی آمریکا علیه ایران تغییری نکرده است گفت: نگرانی ما در مذاکرات از باب این است که طرف مقابل، دشمن ماست)

(رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مذاکرات تیم قبلی و همچنین مذاکراتی که در حال حاضر صورت می‌گیرد را چطور ارزیابی می‌کنید، افزود: 10 سال پیش وزرای خارجی آلمان، فرانسه و انگلیس در تهران بودند و جک‌استراو یکی از این 3 وزیر بود؛ پیشنهاد دادیم که اجازه دهند 20 دستگاه سانتریفیوژ برای کار تحقیقاتی دانشمندان داشته باشیم اما وی با تکبر گفت: دوتا را هم اجازه نمی‌دهیم)

(وی به پاسخی که بعدا در تهران به جک‌استراو داده بود اشاره کرد و گفت: من خطاب به وی گفتم به خاطر می‌آورید که آن زمان چه گفتید؟ ما امروز 19 هزار دستگاه نصب شده داریم. حالا برنده و بازنده که بود؟ که وی پاسخی نداشت)

(بروجردی با تاکید براینکه در آن شرایط حاضر نبودند این اجازه را بدهند یادآور شد: اما تحولات اتفاق افتاد و شرایط اکنون به گونه‌ای است که می‌گویند 20 درصد را نداشته باشید که در واقع تعبیر ساده این مفهوم آن است که اصل غنی‌سازی را پذیرفته‌اند از این رو شرایط نسبت به گذشته تغییر یافته است)


 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
32,227 کیلوبایت 32,227 کیلوبایت 32,227 کیلوبایت 32,227 کیلوبایت
بخش پنجم بخش ششم
32,227 کیلوبایت 23,822 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved