بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند جنگ برای دموکراسی»

قسمت چهارم

دخالت ایالات متحده در امور داخلی کشورهای آمریکای لاتین و بروز فقر و بیکاری در این جوامع

(جهان در قرن بیستم به سوی معادلات پیچیده ای رفت که آثار و تبعات آن در قرن بیست و یکم هم بسیار مشهود است؛ گویا این مسئله به یک اصل اساسی تبدیل شده که ابرقدرت ها و کشورهای حامی غرب، به بهانه های ایجاد صلح و دموکراسی دست به خشونت آشکار و نهان علیه مردم بی گناه در کشورهای مختلف بزنند. امروزه مردم در کشورهایی همچون فلسطین، شیلی، ونزوئلا، بولیوی، نیکاراگوئه و عراق می زنند اما خشونت و درگیری ها مردم این جوامع را دچار شکست و تزلزل نکرده و آنها همچنان در برابر این ظلم ها و حق کشی ها در حال مقاومت و مبارزه هستند. مجموعه «جنگ برای دموکراسی» به این حقیقت جهان امروز می پردازد که دولتمردان کشورهای چگونه با هدف تامین منابع خود اما با شعارهایی نظیر دموکراسی و آزادی به دیگر کشورها حمله یا شعله جنگ را در مناطق مختلف بر می افروزند. چهارمین قسمت این مجموعه به دخالت های ایالات متحده آمریکا در امور داخلی شیلی اشاره می شود؛ در اواخر سال های دهه ۸۰ میلادی، آمریکا سیاست های خود را تغییر داد و ادعا می کرد که دیکتاتورهایی نظیر پینوشه مایه سرافکندگی هستند و باید شیوه ای نوین را بکار گرفت. همچنین بیکاری و فقر در کشورهایی نظیر بولیوی که آمریکا در آنها دخالت های فراوانی داشته، یکی از محورهای موضوع این قسمت خواهد بود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 26.90 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved