بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند جنگ برای دموکراسی»

قسمت سوم

دخالت های آمریکا در امور داخلی شیلی و حمایت از کودتای نظامیان در این کشور

(در حالیکه کشورهای غربی به بهانه های ایجاد صلح و دموکراسی دست به خشونت آشکار و نهان علیه مردم بی گناه در کشورهای مختلفی همچون فلسطین، شیلی، ونزوئلا، بولیوی، نیکاراگوئه و عراق می زنند اما خشونت و درگیری ها مردم این جوامع را دچار شکست و تزلزل نکرده و آنها همچنان در برابر این ظلم ها و حق کشی ها در حال مقاومت و مبارزه هستند. مجموعه مستند «جنگ برای دموکراسی» به این حقیقت تلخ می پردازد که سردمداران کشورهای غربی و استعماری چگونه با هدف تامین منابع خود اما با شعارهایی نظیر دموکراسی و آزادی به دیگر کشورها حمله یا شعله جنگ را در مناطق مختلف بر می افروزند. در سومین قسمت این مجموعه اوضاع و احوال شیلی اشاره می شود؛ سال هایی در دهه ۷۰ میلادی که دیکتاتوری خشنی بر این کشور حاکم بود و حتی استادیوم ورزشی در پایتخت شیلی به زندانی برای نگهداری مخالفان سیاسی تبدیل شد. آمریکا در سال ها از کودتای نظامیان شیلیایی حمایت می کرد، کودتاگرانی که به دنبال از بین بردن دموکراسی به رهبری سالوادور آلنده بودند. جالب آنکه سردمداران ایالات متحده اعلام می کردند هیچ ارتباطی با پینوشه و کودتاگران نظامی ندارند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 26.62 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved