بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند جنگ برای دموکراسی»

قسمت اول

مداخله قدرت های جهانی در ایجاد جنگ های داخلی در کشورهای دیگر

(سال هاست که مردم کشورهایی مثل فلسطین، شیلی، ونزوئلا، بولیوی، نیکاراگوئه و عراق برای دستیابی به حقوق مسلم از دست رفته خود در حال مبارزه هستند. در حالیکه کشورهای غربی به بهانه های ایجاد صلح و دموکراسی دست به خشونت آشکار و نهان علیه این مردم بی گناه می زنند اما خشونت و درگیری ها مردم این جوامع را دچار شکست و تزلزل نکرده و آنها همچنان در برابر این ظلم ها و حق کشی ها در حال مقاومت و مبارزه هستند. مجموعه مستند «جنگ برای دموکراسی» به این حقیقت تلخ می پردازد که سردمداران کشورهای غربی و استعماری چگونه با هدف تامین منابع خود اما با شعارهایی نظیر دموکراسی و آزادی به دیگر کشورها حمله یا شعله جنگ را در مناطق مختلف روشن می کنند. در نخستین قسمت این مجموعه به درگیری های داخلی در گواتمالا و ونزوئلا اشاره می شود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 30.27 مگابایت 23.98 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved