بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند امیر من علی»

آمرلی و جنایت های بی شمار گروه های تروریستی در این شهر

(سال ۲۰۱۱ راهپیمایی نسبتا محدودی در خیابان های دمشق علیه بشار اسد به راه افتاد اما هیچ کس گمان نمی کرد این اعتراضات به جنگ خونین داخلی در سوریه بینجامد و اعتراض گروهی نه چندان زیاد، دستمایه تحریک خارجی و جولان دادن گروه های تروریستی در این کشور شود. هر چه زمان می گذشت شدت تظاهرات بیشتر می شد و کار به درگیری های داخلی کشد؛ در ماه جولای از بدنه ارتش گروه های مسلح علیه دولت شکل گرفتند و نبرد اصلی آغاز شد و در این بین، گروه های سلفی همچون جبهة النصره نیز به تدریج قدرت گرفتند و بخش هایی از سوریه را تصرف کردند. هسته اولیه این گروه های تروریستی در سال ۱۹۹۹ توسط فردی به نام زرقاوی شکل گرفته بود؛ گروهی که بعد از سقوط صدام در عراق هم نفوذ کرده و به اقدامات جنایت آمیز علیه شیعیان می پرداخت؛ با سقوط رژیم بعث، فضا برای رشد فرقه گرایی و دشمنی های مذهبی نیز افزایش یافت و حتی شهر کوچکی مثل آمرلی هم از کینه توزی ها در امان نبود. مستند «امیر من علی» درباره شهر آمرلی و مصیبت هایی است که طی سال های اخیر بر مردم شیعه و سنی این شهر رفته است؛ آمرلی خلاصه ای از عبارت «امیری علی» یعنی امیر من حضرت علی(ع) است. سال ۲۰۰۷ میلادی یک کامیون بمب گذاری شده در بازار این شهر منفجر شد و صدها کشته و مجروح بر جا گذاشت و خبر از طوفانی شدید می داد، طوفانی که از سوریه شروع شده و به عراق کشیده شده بود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
60.54 مگابایت 60.54 مگابایت 60.54 مگابایت 57.62 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved