بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های مذهبی
«مستند قانا»

مستند «قانا» که 2 ساعت پیش از حمله تا 15 دقیقه پیش از حمله را گزارش می‌کن

(محمدرضا عباسیان کارگردان مستند «قانا» به خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، درباره ساخت این مستند که چند روز پیش از شبکه المیادین لبنان پخش شد، گفت: 18 آوریل یا 29 فروردین ماه، مصادف با سالروز کشتار مردم در سال 1996 در کمپ نیروهای سازمان ملل در روستای قانا، در جنوب لبنان است که این مستند همین روز از شبکه المیادین لبنان به ریاست غسان بن جدو خبرنگار معروف سابق شبکه الجزیره و یکی از شبکه های مطرح خبری عربی پخش شد. وی ادامه داد: در جنوب لبنان مردم این کشور در اثر حملات رژیم صهیونیستی به این کشور به این کمپ پناه آورده بودند، اما پس از آن رژیم صهیونیستی این کمپ را هدف قرار داد و 106 نفز از مردم که به این کمپ پناه آورده بودند در اثر این حمله کشته شدند. وی ادامه داد: این مستند 2 ساعت پیش از حمله تا 15 دقیقه پیش از حمله را گزارش می‌کند و نشان می‌دهد این کشتار در اثر شلیک توپخانه روی داده است. او گفت: در این مستند من پس از 8 سال به سراغ این افراد رفته‌ام تا ببینم کجا هستند، چه کسانی زنده‌اند و چه می کنند، این مستند تا کنون در تمام جشنواره های ایرانی برنده جایزه شده است و در چند جشنواره خارجی نیز موفق به کسب جوایزی شده و اخیرا از شبکه المیادان لبنان پخش شده است. عباسیان خاطر نشان کرد: اهمیت دیگر این مستند در این است که گزارش 2 ساعت قبل از حمله تا زمان رخ داد آن ، ثابت می‌کند،رژیم صهیونیستی با نقشه قبلی این حمله را انجام داده است.)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 29,25 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved