بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های مذهبی
«مستند داستان سمیر»

 مبارزه مسلحانه علیه رژیم صهیونیستی توسط جبهه آزادی بخش فلسطین

( «داستان سمیر» مستندی است درباره مردی لبنانی به نام «سمیر» که به وسیله عملیات نظامی سعی در مقابله با صهیونیست های اشغالگر داشته است. سمیر در سال ۱۹۶۲ در منطقه جبل کشور لبنان به دنیا آمد، در خانواده ای بزرگ شد که از نظر شرایط مادی وضعیت خوبی داشت ولی وارد مسائل سیاسی نمی شد. این جوان لبنانی به تدریج با ظلم و ستم صهیونیست ها علیه مسلمانان آشنا شد و طی دوستی با مبارزان فلسطینی به دنبال گروهی بود که در قالب آن با اسرائیل بجنگد. برای او تفاوتی نمی کرد وارد کدام گروه شود بلکه فقط هیجان مبارزه با صهیونیست ها بود که او را در این مسیر به دنبال خود می کشاند. سمیر طی یکی از عملیات ها علیه اسرائیل و در قالب جبهه آزادی بخش فلسطین، اسیر شد در حالیکه به شدت زخمی بود؛ قاضی سمیر را به ۵۴۲ سال زندان محکوم کرد اما بعدها با اقداماتی که حزب الله لبنان انجام داد او و چند تن دیگر از زندانیان لبنانی آزاد شدند. او می گوید اگر به همان روزها بازگردم، بدون شک همان مسیر را مجددا انتخاب خواهم کرد)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 30.55 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved