بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram«مستند پرچم دروغین»

آوارگی مردم عراق بر سر حملات داعش

(ایجاد گروه های تکفیری را بسیاری به نقشه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه مرتبط می دانند، توطئه ای عظیم برای به وجود آوردن درگیری های داخلی و جنگ میان مذاهب که بهترین ابزار دشمنان اسلام برای مقابله با این دین جهان شمول محسوب می شود.

داعش، جلوه دیگری از اندیشه تکفیر در دنیای اسلام است؛ دولتی خودخوانده که نه اسلامی است و نه نام دولت می توان بر آن نهاد اما همین گروهک تروریستی کوچک، به بلایی خانمان سوز برای ملت عراق تبدیل شده و با استفاده از ضعفی که در نیروهای امنیتی و اطلاعاتی وجود داشت توانست بر بخش هایی از این کشور تسلط یابد هرچند پس از بسیج مردمی در پی فتوای مرجعیت شیعه و پشتیبانی مردمی از ارتش عراق، این گروهک نیز به تدریج از مناطق تصرف شده در حال عقب نشینی است.

مستند «پرچم دروغین» با نمایش آوارگان جنگ زده که از شهرهای مختلف به سمت کربلا روانه شده اند، آغاز شده و در ادامه به فعالیت های ارتش عراق برای مقابله با داعش می پردازد.

نیروهای داوطلب عراقی بر اساس فتوای آیت الله سیستانی به ارتش عراق پیوسته اند و در این مستند با برخی از آنها مصاحبه می شود
)
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34,180 کیلوبایت 34,180 کیلوبایت 34,180 کیلوبایت 26,410 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved