بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram«مستند نبرد بلد»

آزادی شهر بلد از دست تکفیری‌های داعش

(فتنه تکفیری ها چند سالی است که گریبان منطقه و حتی جهان را گرفته و گروه های تروریستی که خود را خلف صالح پیامبر(ص) می دانند و بر این عقیده هستند یا اینگونه تبلیغ می کنند که می خواهند به شیوه ایشان و البته به روایت خود، حکومتی اسلامی را برپا کنند، بلای جان همه مردم جهان بالاخص مسلمانان شده اند.

این گروه ها که از اسلام و مسلمانی، فقط نامش را یدک می کشند و در ظاهر هم به شرع مقدس هیچ پایبندی ندارند، چند سالی است در سوریه به جنایات بی شمار دست می زنند، زنان و کودکان بی گناه را می کشند و زیر پرچم «لا اله الا الله» هرگونه جنایتی را مباح و بلکه واجب می شمارند.

در عراق هم از یک سال و اندی پیش، گروهی تکفیری و تروریست به نام داعش قد علم کرده و بخش هایی از این کشور را به تصرف خود در آورده که البته در ماه های اخیر و با اتحاد مردم این کشور و حکم جهاد مرجعیت شیعه، از بسیاری شهرها عقب رانده شده است.

یکی از شهرهایی که اخیرا از دست این گروه جنایت پیشه نجات یافته، «بلد» است؛ «نبرد بلد» مستندی است در رابطه با فتح این شهر عزیز، یکی از مناطق مهم عراق که به دست نیروهای داعش اشغال شده بود
)
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
36,133 کیلوبایت 36,133 کیلوبایت 36,133 کیلوبایت 28,123 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved