بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند عراق سرزمین جنگ ها»

خاطرات اسارت یکی از آزادگان ایرانی در اردوگاه های رژیم بعث عراق

قسمت دوم

(«شماره ۶۶۳۲» مستندی است درباره اسارت، اسارت سربازانی که برای اعتلای اسلام و انقلاب، جانشان را در کف دست گرفته و به سوی جبهه ها شتافته بودند. این مستند از سری عراق، سرزمین جنگ ها در آغاز به اردوگاهی اشاره می کند که بسیاری از اسرای ایرانی زمانی را در آنجا به سر برده اند. سیر روایت «شماره ۶۶۳۲» از این قرار است که یکی از اسرا، ۲۱ سال پس از اسارتی ۱۱ ساله به کشور عراق می رود و اسارت گاه خویش را دوباره می بیند و به یادآوری خاطرات آن دوران می پردازد، روزهایی که دژخیمان بعثی بدون رعایت هیچگونه اصول انسانی و حقوق بشری، به ضرب و شتم سربازان ایرانی می پردازند. او که در دوران اسارت شماره ۶۶۳۲ را پشت پیراهنش داشت از روزهایی می گوید که خودش و همرزمانش، بارها و بارها شکنجه های جسمی و روحی را تحمل کردند ولی لحظه ای سر فرود نیاوردند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
28.32 مگابایت 28.32 مگابایت 28.32 مگابایت 23.23 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved