بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند آن سوی دیوار»

فتنه تکفیری ها و تاثیر جریان داعش بر ایجاد اختلاف در عراق و سایر کشورهای اسلامی

(«از زمان ظهور داعش و دیگر گروه های تکفیری در عراق و اشغال موصل توسط آنها، پاکسازی قومی و مذهبی در عراق با شدت بیشتری جریان یافته است، به عبارت دیگر تکفیری ها سبب شده اند خانه و کاشانه مسلمانان به تلی از خاکستر تبدیل شود و چهره اسلام در نزد جهانیان مخدوش جلوه کند. بر همین اساس مبارزه منطقی و جدی با آنها یکی از وظایف هر مسلمان آزاده ای به شمار می رود و مردم عراق نیز با فتوای جهاد مرجعیت شیعه، درصدد رفع این مشکل برآمده اند. مستند «آنسوی دیوار» به تهیه کنندگی وحید چاووش؛ به مشکلات حاصل از روی کار آمدن جریان های تکفیری در عراق و سایر کشورها می پردازد. در واقع این فیلم شرحی سوزان از وضعیت امروز عراق و نگران دیواری است که جهان اسلام را به دو پاره تقسیم می کند. در بخش هایی از آن هم به راهپیمایی اربعین حسینی و تاثیر آن در تقویت اتحاد میان شیعیان و مسلمانان اشاره می شود)

Aviny.com
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
69.33 مگابایت 69.33 مگابایت 69.33 مگابایت 65.46 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved