بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند یکی میان ما»

ثبت حادثه کشتار مردم در ۱۷ شهریور ۵۷ توسط عمال رژیم شاه

( ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ یادآور یکی از روزهای خونین ایران است، روزی که البته به جمعه سیاه معروف شد. ۱۷ شهریور ۵۷، تظاهرات مخالفین شاه و انقلابیون در محلات جنوبی٬ خیابان ژاله سابق (۱۷شهریور) و میدان ژاله سابق (شهدا) در تهران، منجر به سرکوب خونین تظاهرکنندگان توسط نیروهای نظامی ارتش شاهنشاهی شد و به عقیده بعضی مورخین، این کشتار بی رحمانه، آغازی بر شدت گیری مخالفت مردم با حکومت پهلوی و زمینه ساز سقوط این رژیم بود. مستند «یکی میان ماه» به همین مناسبت از شبکه افق پخش می شود، داستان این مستند از این قرار است که ابتدا تصاویری از این روزهای میدان شهدا پخش می شود و سپس گفت وگو با کسبه و ساکنان این منطقه از تهران در مورد حوادث آن روز صورت می گیرد. همچنین با برخی عکاسانی که حوادث این روز را به ثبت رسانده اند مصاحبه می شود و آنها از شرایط آن دوران و کار عکاسی در روزهای انقلاب می گویند)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
26.36 مگابایت 26.36 مگابایت 26.36 مگابایت 19.62 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved