«مستند مرزبانان»

حفظ امنیت در مرزهای شرقی کشور

مهاجر

(مرزهای شرقی ایران اسلامی اگر اهمیتی بیشتر از مرزهای غربی نداشته باشند کمتر از آن هم نیستند چه اینکه همسایگی با دو کشور پاکستان و افغانستان که سال هاست درگیر جنگ های داخلی و قومیتی هستند و بستر مناسبی برای فعالیت باندهای قاچاق مواد مخدر و گروهک های تروریستی به شمار می روند، منطقه سیستان و بلوچستان را با حساسیت های زیادی رو به رو کرده اند.

در زمان جنگ، عده ای به فرموده امام راحل به جنگ در غرب و جنوب رفتند و عده ای نیز از شهرهای دیگر به منطقه سیستان و بلوچستان برای حفاظت از منطقه مهاجرت کردند.

تاکنون شهدای زیادی از میان نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، در مقابله با گروه های تروریستی و قاچاقچی به شهادت رسیده اند که مستند «مرزبانان» در دومین قسمت خود روایتگر زندگی یکی از آنها به نام شهید علی معمار است.

شهید معمار از جمله نیروهای جهادی و انقلابی بود که از کاشان به سیستان مهاجرت کرده بود و در دفاع از حریم و مرزهای جمهوری اسلامی نقشی مهم بر عهده داشت)
 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
32,227 کیلوبایت 32,227 کیلوبایت 32,227 کیلوبایت 28,166 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.

صفحه اصلی کلیپ ها / انقلاب اسلامی


 
 
http://www.aviny.com/clip/enghelab_eslami/marzbanan/marzbanan-mohajer/marzbanan-mohajer.aspx?title=������������������������������ ������������������������������������������������-������������������������������&mode=print
Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved