بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

«مستند روضه خداحافظی»

روایتی از سفر رهبر معظم انقلاب به استان خراسان شمالی و شهر شیروان

(رهبر معظم انقلاب در دوره های زمانی مختلف سفرهایی به شهرها و استان های مختلف کشورمان دارند، سفرهایی از جنس دیدار با مردمی که به عشق دیدن ولی و امام خویش، ساعت ها و بلکه روزها چشم انتظاری می کشند و وقتی نگاهشان به قامت رعنای او می افتد، اشک مجالشان نمی دهد. تاکنون مستندهای فراوانی در مورد سفرهای رهبر معظم انقلاب به استان های گوناگون ساخته شده که «روضه خداحافظی» یکی از آنهاست، این فیلم روایت گر سفر رهبری به خراسان شمالی و شهر شیروان است. داستان درباره فردی از اهالی شیروان است، شیروانی ها سنت های خاص خود را دارند از جمله اینکه پشت سر هر مهمانی روضه خداحافظی می‌گیرند و این مستند هم روایتی داستان‌گونه از سفر چند ساعته رهبری به شهر شیروان است که به نوعی روضه خداحافظی آنها با رهبری نیز هست. «روضه خداحافظی» حاشیه‌نگاری سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به یک شهر کوچک و در یک محدوده زمانی خاص است و می توان گفت داستان حول محور جایگاه معنوی ایشان پیش می رود)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
35.15 مگابایت 35.15 مگابایت 35.15 مگابایت 28.02 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved