بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

شعر خوانی در حضور رهبر سال 86

«مستند حاجی گلدی»

تلاش گروهی از روستاییان ترکمن برای رسیدن به محل استقبال از رهبر معظم انقلاب در جریان سفر ایشان به گرگان

(رهبر معظم انقلاب هر از چند گاهی سفرهایی چند روزه به استان های مختلف کشور دارند از جمله در سال های اخیر حضور ایشان در استان هایی همچون قم، خراسان شمالی و کردستان که با استقبال پرشور اقشار مختلف مردم همراه بود جزو این سفرهای به یادماندنی به شمار می روند.

دیدار و سخنرانی در جمع اقشار مختلف، بازدید از پروژه های گوناگون و ... بخشی از برنامه کاری سفر رهبر معظم انقلاب در این موارد محسوب می شود و البته در همه این دیدارها و برنامه ها، این حضور عاشقانه مردمی که رهبر و مقتدای خویش را همچون نگینی در بر گرفته اند دیدنی تر و سوژه عکاسان است و رسانه های بین المللی هم با پوشش خبری این سفرها، ارادت و دلسپردگی ملت ایران به مقام عظمی ولایت را در مقابل دیدگان جهانیان قرار می دهند.

حقیقت آن است که ملت ایران فارغ از احزاب و گروه بندی های جناحی و سیاسی، و به دور از اینکه پیرو چه دین و آیینی هستند و چه مذهبی دارند، وقتی با رهبر و مقتدایشان رو به رو می شوند سر از پا نشناخته و با شور و حالی وصف ناشدنی، به استقبال از ایشان می روند و در این بین، ولایت فقیه است که عامل اصلی وحدت آنان و همبستگی ملی محسوب می شود.

مستند «حاجی گلدی» تصویری از همین عشق و ارادت و اتحاد است؛ عده ای از روستانشینان ترکمن برای استقبال از رهبر انقلاب در دیدار مردمی با اهالی گرگان، خود را با اسب به گرگان می رسانند و در ازدحام جمعیت برای دیدن ایشان تلاش می کنند؛ این لحظات ناب در مستند حاجی گلدی به نمایش در آمده است)
 
دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
31,250 کیلوبایت 31,250 کیلوبایت 31,250 کیلوبایت 23,351 کیلوبایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید.
در صورتی که نرم افزار  ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید
می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved