بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

کلیپ های دفاع مقدس
«مستند نیمه پنهان ماه»

 همسر شهید مرتضی رجب بلوکات

(فاطمه ایوب میگونی بهمن ماه سال ۱۳۶۱ با مرتضی رجب بلوکات ازدواج کرد، آنها شش سال زندگی مشترک داشتند، زندگی خوبی که سرانجام با شهادت مرتضی در هفتم مردادماه سال ۶۷ به پایان رسید. شهید مرتضی رجب بلوکات فرمانده محور عملیاتی لشکر محمد رسول الله(ص) بود؛ او متولد شهر ری بود و زمانی که انقلاب به پیروزی رسید فقط ۱۳ سال داشت ولی در همان سن کم، فعالیت هایش در مساجد و نهادهای انقلابی زبانزد خاص و عام بود. عضویت او در سپاه به سال ۱۳۶۲ باز می گردد، زمانی که در سایت موشکی نیروی هوایی مشغول به کار شد؛ او هنگامی که فرمانده تیپ ذوالفقار بود برای تحول محور عملیاتی شلمچه وارد خط شد که در این هنگام ترکشی به شاهرگ گردنش اصابت کرد و مرتضی، به فیض شهادت نائل آمد. «نیمه پنهان ماه» این هفته میزبان فاطمه ایوب میگونی همسر این شهید بزرگوار است؛ فاطمه که دختر خاله همسرش هم بود از خاطراتش می گوید، از روزی که مشکلات زندگی به او فشار آورد و در خواب، برای ملاقات با مرتضی به بهشت رفت)

دانلود فیلم با کیفیت بالا
بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم
34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 34.18 مگابایت 30.24 مگابایت
ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود کرده و سپس نسبت به باز کردن آن اقدام نمایید. در صورتی که نرم افزار ( WinRar ) بر روی رایانه ی خود نصب ندارید می توانید از اینجا دریافت نمایید.


 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved