بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

فرازی از وصیت نامه شهید علی اکبر مقیمی‌

خواست خداوندى اين است كه بالاخره مسلمانان و مستضعفان جهان حاكم شوند . پس چرا ما مسلمانان دست روى دست بگذاريم تا اين جنايتكار ان سرنوشت بيش از يك ميليارد مسلمان دنيا را تعيين كنند بپاخيزيد و مبارزه را شروع كنيد كه وعده الهى حتمى است .

شهید فرازی از وصیت نامه شهید علی اکبر مقیمی,تدارکات,سپاه,لجستیک,آماد و پشتیبانی,دفاع مقدس,خاطرات,زندگی نامه,شهید


تاريخ‌تولد : 1340/1/1
تاريخ شهادت : 1366/12/12

فرازی از وصیت نامه شهید مقیمی

1. پس از حمد و ثناى پروردگار و طول عمر امام عزيزمان امام خمينى روحى فدا و پيروزى رزمندگان اسلام بر كفر صدامى و جنايتكاران شرق و غرب هم اكنون اين توفيق از طرف خداوند سبحان به اين حقير رسيده است كه در جبهه هاى نبرد حق عليه ظلمت حضور يابم تا به وظيفه خود يعنى حراست از اسلام و يارى آن بكوشم.
2. از خداوند اين توفيق را مى خواهم گناهان مرا بيامرزد و ما را از خواهان و مقبولان درگاه خودش قرار دهد و ما را به هدفى كه رسيدن به معبود خود است برساند. انشاءالله .
3. جنايت كاران شرق و غرب خيال كرده اند كه با شهادت بهترين عزيزانمان، مردم مبارز ايران و مسلمانان جهان دست از مبارزه برمى دارند و مبارزه با كفر را به پايان مى رسانند. هر گزبه اين آرزو دست نخواهند یافت.
 

تصویر سازی,سردار تدارکات,شهید علی اکبر مقیمی‌,سپاه,حسینی,کنگره

برای دریافت تصویر با کیفیت بر روی عکس کلیک نمایید


4. ملت مسلمان ايران به ارزش ها پايدار باشند تا موقعي كه ظلم و جور در دنيا روا است مبارزه كنند و مستضعفين جهان را از چنگال آنان برهانند.
5. خواست خداوندى اين است كه بالاخره مسلمانان و مستضعفان جهان حاكم شوند . پس چرا ما مسلمانان دست روى دست بگذاريم تا اين جنايتكار ان سرنوشت بيش از يك ميليارد مسلمان دنيا را تعيين كنند بپاخيزيد و مبارزه را شروع كنيد كه وعده الهى حتمى است .
6. پدر و مادر عزيزم اميدوارم خداوند به شما اجرى عظيم عطا نمايد زيرا شما بوديد كه مرا از هرگونه خطا و بدى رهانيديد و مرا طورى بوجود آوريد كه بتوانيد در جامعه سر بلند باشيد.
7. همسرم از شما مى خواهم صبر را هم چون زينب كبرى پيشه خود سازيد زيرا صبر خودش يك جهاد با نفس است و از شما مى خواهم از فرزندانم سعيد و وحيد خوب نگهدارى كنيد و به آنها بگوييد كه پدرت در راه خدا جهاد كرد و به شهادت رسيد و او را هرچه بيشتر به دين اسلام تشويق كن.
8. برادران عزيزم و اى هم سنگرانم از شما مى خواهم بعد از من ادامه دهنده راهم باشيد و اسلحه اى كه از دستم افتاد شما برداريد.
9. از مردم شهيد پرور مى خواهم يك پارچگى و وحدت خود را حفظ كنند.
10. از شما مى خواهم سنگر مسجد و نماز جمعه را خالى نكنيد.
11. هميشه در خط روحانيت باشيد كه روحانيت بودند كه مارا ازمنجلاب بدى ها و رذالت ها رها كردند .

مشاهده ی تصویرسازی شهید با کیفیت بالا

منبع: کنگره ی سرداران و  4000 شهید آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved