بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

شهید مرادی مسئول تداركات لشكر 42 قدر

با شروع جنگ تحميلي به عنوان بسيجي 39 ماه بي امان به جبهه رفت و در سال 64 ازدواج نمود . به گفته خودش با خدا عهد بسته بود تا بعد از ديدن فرزندش از دنيا برود و همين طورهم شد و ايشان فرزندش را بدنيا آمد چند روزي پهلوش بود و بعد به جبهه رفت و شهيد شد .

شهید مرادی,تدارکات,سپاه,لجستیک,آماد و پشتیبانی,دفاع مقدس,خاطرات,زندگی نامه,شهیدشهيد بزرگوار مصطفي مرادي در تاريخ اول مرداد ماه 1339 در روستاي ابراهيم آباد اراك ديده به جهان گشود. ايشان ازهمان دوران كودكي بسيار سخت كوش و با استعداد بودند . دوران نوجواني و جواني را نيز با درس وتلاش و كوشش گذراند و ديپلم خود را گرفت . در زمان انقلاب ايشان 18 ساله بود و در اوج جواني به ياري انقلابيون شتافت و تا پيروزي انقلاب از پاي ننشست .
بعد از انقلاب و شروع جنگ تحميلي به عنوان بسيجي 39 ماه بي امان به جبهه رفت و در سال 64 ازدواج نمود . به گفته خودش با خدا عهد بسته بود تا بعد از ديدن فرزندش از دنيا برود و همين طورهم شد و ايشان فرزندش را بدنيا آمد چند روزي پهلوش بود و بعد به جبهه رفت و شهيد شد . در سال 65 به عضويت رسمي سپاه درآمد و در سمت مسئول تداركات لشكر 42 قدر به خدمت پرداخت و بعد از عمري تلاش و خدمت به مردم در تاريخ 08/12/1365 در منطقه عملياتي شلمچه در اثر اصابت تركش به بدن ايشان به مقام رفيع شهادت دست پيدا كردند . يادش هميشه جاويد .

تصویر سازی,سردار تدارکات,سردار شهید مصطفی مرادی,سپاه,حسینی,کنگره

برای دریافت تصویر با کیفیت بر روی عکس کلیک نمایید

 


جملاتی از وصيت نامه شهيد

1 - به شما امت حزب الله تذكر مي دهم كه نكند خداي نكرده با دست خود را به هلاكت بكشيد و اسلام عزيز و جبهه را ياري نكنيد و امام عزيز را تنها بگذاريد و در لاك خود فرو رفته وبشينيد تا كفار ضربات سنگين تري به اسلام عزيز وارد نمايند.
2 - برهمه است كه هميشه در مقابل اشرار و ضد انقلاب و دشمنان داخلي و خارجي آماده باشيم و از هيچ چيز نهراسيم.
3 - در راه اسلام جان و مال و عزيزترين كسان خود را بايد بدهيم تا اسلام پابرجابماند .
4 - اين انقلاب طبق فرمان و بيانات امام خميني الهي است.
5 - اين مملكت متعلق به امام زمان (عج) مي باشد و حافظ هم خود خداست و وعده نصرت داده و فقط ما بايد همت كنيم .
6 - بحمدالله دشمنان اسلام و سركرده آنها آمريكا به التماس افتاده كه بايد با ايران رابطه برقرار كند .
7 - هميشه در جريان انقلابي به هر نحو كه باشد حضور فعال داشته باشيد كه خداوند با ماست.

مشاهده ی گالری تصاویر شهید

منبع: کنگره ی سرداران و  4000 شهید آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved