بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram Telegram

 
لایحه جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در كمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد

عبدالرضا مصری در دومین همایش تجلیل از ایثارگران كه در سالن اجلاس سران برگزار شد، اظهار داشت: لایحه جامع خدمات رسانی به ایثارگران اولیه لایحه‌ای است كه همزمان 8 كمیته تخصصی با هم به این لایحه رسیدگی كردند.

وی ادامه داد: بیش از 2 هزار و 130 نفر ساعت در كمیسیون اجتماعی مجلس به بررسی لایحه جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداختند.

مصری اظهار داشت: برای اولین بار در مورد لایحه جامع خدمات رسانی به ایثارگران، مخالف در مورد لایحه نداشتیم و همه نمایندگان برای خدمات رسانی بهتر به ایثارگران تلاش كردند.

وی اضافه كرد: ستاد كل نیروهای مسلح، وزارت رفاه و همه دستگاه‌های اجرایی با برنامه و طرح های پر محتوا شركت كردند و لایحه جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران بعد از 15 جلسه كمیسیون تخصصی و 24 جلسه كمیته‌ها ظهر دیروز در كمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب رسید.

رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نگرش ما به لایحه جامع خدمات رسانی به ایثارگران، حفظ روحیه و عزت ایثارگری، تجلیل و توسعه فرهنگ ایثارگری در كشور، كارشناسی موشكافانه، رفع نقاط ضعف احتمالی، ارائه امتیازات به طور كامل به جامعه ایثارگری و خدمات بر اساس شرایط هر ایثارگر است.

 

منبع:خبرگزاری فارس
 

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved