Login failed for user 'IIS APPPOOL\www.aviny.com'. نشریات فعال در زمینه ترویج مفاهیم قرآنی از سوی وزارت ارشاد حمایت می شوند
شهید آوینی

 

نشریات فعال در زمینه ترویج مفاهیم قرآنی از سوی وزارت ارشاد حمایت می شوند

نشریاتی که به ترویج و بسط مفاهیم قرآنی بپردازند مشمول حمایتهای ویژه معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع می شوند.

علیرضا مختارپور معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اعلام این خبر گفت: اعطای تسهیلات به مطبوعات و حمایت از نشریات فرهنگی، بویژه نشریات قرآنی از اولویتهای مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی افزود: نشریاتی که در ماه مبارک رمضان به موضوع قرآن و برنامه های سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بپردازند، مورد کارشناسی قرار گرفته و مورد حمایت وزارت ارشاد قرار خواهند گرفت.

بنا بر اعلام ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه امسال، برپایی نمایشگاهی از نشریات قرآنی و دینی و همچنین برگزاری دومین جشنواره قرآن و رسانه برتر در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از فعالیتهای معاونت امور مطبوعاتی در ماه مبارک رمضان و طی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم هر روز از ساعت 10 صبح تا 17 بعدازظهر و بعد از افطار نیز از ساعت 18:30 تا 22 پذیرای علامندان است.

منبع: خبرگزاری مهر

Copyright © 2003-2019 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo