Login failed for user 'IIS APPPOOL\www.aviny.com'. بازگشت مقام معظم رهبری از شهرستان بم به تهران
شهید آوینی

 

بازگشت مقام معظم رهبری از شهرستان بم به تهران


ایشان پس از دیداری که سه و نیم ساعت طول کشید، تقریبا از تمام مناطق اصلی آسیب‌دیده در بم بازدید کردند. بر اساس این گزارش، دیدار امروز رهبری به دلیل آنکه غیر منتظره و ناگهانی صورت گرفت و ایشان خود به سمت بازماندگان می رفتند، با دیدارهای قبلی تفاوتهایی داشت.

استقبال مردم مصیبت‌دیده بم از آیت‌الله خامنه‌ای بسیار صمیمانه بوده و تا حدودی در بهبود وضعیت روحی آنان موثر بوده است. ایشان در جمع بازماندگان زمین لرزه با اشاره به ابعاد فاجعه، خطاب به مردم بم گفتند: امروز همه ما مثل شما داغدار این مصیبت هستیم. مردم و مسؤولان همگی با شما همدرد هستند و من این مصیبت را به همه خانواده‌ها و برادران و خواهرانی كه عزیزانشان را از دست داده‌اند تسلیت عرض مي‌كنم.آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: این مصیبت‌ها، ابتلا و امتحان الهی هستند هرچند در تلخ و سخت بودن آنها شكی نیست، ولی گاهی خدای متعال از دل همین مصیبت‌ها و تلخي‌ها، بركاتی را نصیب آن مردم مي‌كند.

رهبر انقلاب خطاب به مردم بم كه هنگام سخنان ایشان می‌گریستند، گفتند: در این چند روز، همه بر غم‌های شما گریه كردند و من از ملت ایران مي‌خواهم كه به كمك‌های خود ادامه دهند.

ایشان در پایان اظهار امیدواری كردند كه كار بازسازی بم به زودی آغاز شود و این بار بم بسیار بهتر و مستحكم‌تر از قبل ساخته شود.

ایشان همچنین در جلسه‌ای با حضور مسؤولان مركزی و محلی شركت کرده و در جریان فعالیت‌های انجام شده برای كمك‌رسانی قرار گرفتند.

گفتنی است، هواپیمای حامل رهبر انقلاب ساعت 30و13 به سمت تهران پرواز کرد.

 

Copyright © 2003-2019 - AVINY.COM - All Rights Reserved
logo