بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

تابه حال شده ویندوز 7 را نصب کنید و بعد از آن حواستون نباشه و گزینه Windows Update را غیر فعال کنید ، به سایت مایکروسافت وصل بشه و آپدیت بگیره.بسیار خوب حتما بعد از آپدیت ویندوزتون از قانونی شدن درومده؟ درسته؟ بالای آیکون ساعت همیشه گزینه Genuine را می بینید بعد از مدتی بک گراند ویندوز غیر فعال میشه و کم کم سرعت ویندوز و مشکلات دیگه که نهایتا منجر به این میشه که ویندوز را عوض کنید خوب ما برای بازدید کنندگان بعد از نصب Genuine یک کرک معرفی میکنیم که کافیه دانلودش کنید و بعد از اجرا کردن روی گزینه RemoveWatکلیک کنید بعد از ریست شدن می بینید که ویندوز شما دیگه Genuine نیست فقط از تصویر زیر کمک بگیرید و Windows Update را از لیست باز شده گزینه ( Never check for update(not recommended را انتخاب کنید تا این مشکل دیگر پیش نیاد.

دانلود کرک شماره 1 (حجم 2.2 MB)
دانلود کرک شماره 2 (حجم 22.6 MB)

بر روی آیکون Start کلیک کرده و گزینه Control Panel را انتخاب کنید .

 

بر روی گزینه Windows Update همانند تصویر زیر کلیک کنید .

 

 

ویزارد Windows Update باز شده از پیوندهای سمت چپ بر روی گزینه Change Settings کلیک کنید .

 

 

همانند تصویر در قسمت Important Updates بر روی لیست کشویی کلیک کرده و گزینه ( Never check for update(not recommended را انتخاب کنید تا ویندوز شما دیگر آپدیت نگیرد .

 

 

بازگشت به صفحه آموزش

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved