بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

تا به حال دو مطلب آموزشی برای افزایش سرعت ویندوز 7 را به طور کاملا تصویری آموزش داده ام . آموزش اول بالا بردن سرعت لود ویندوز و آموزش دوم غیر فعال کردن جلوه های بصری ویندوز 7 که به طور کامل آموزش داده شده است . در این قسمت می خواهم با غیر فعال کردن ویژگی User account control سرعت ویندوز را تا حد قابل ملاحضه ای افزایش دهم . دقت داشته باشید که تمام مطالب آموزش داده شده در مورد سرعت ویندوز 7 باید اجرا شود تا تغییرات را تا حد محسوسی مشاهده کنید .
نکته مهم : اگر از آنتی ویروس قوی استفاده می کنید ویژگی uac را غیر فعال کنید در غیر اینصورت هرگز اینکار را انجام ندهید .
User Account Control یا UAC چیست ؟
User Account Control یک ویژگی در ویندوز است که می تواند از دستکاری های غیر مجاز جلوگیری کند. روش کار UAC به این ترتیب است که قبل از انجام عملی که می تواند بر روی عملکرد صحیح سیستم شما تاثیر گذار باشد، با پرسیدن رمز مدیر (Administrator) و یا گرفتن مجوز انجام این عمل از شما، این عمل را انجام می دهد. زمانی که با یک پیام UAC روبرو می شوید آنرا به دقت بخوانید و توجه کنید که نام برنامه و یا عملی که می خواهید انجام دهید با محتویات پیام UAC یکسان باشد. با بررسی پیام UAC می توانید از نصب و یا اجرای برنامه های Malicious software یا Spyware جلوگیری کنید.
1.بسیار خوب اجازه دهید آموزش را شروع کنم . برای غیر فعال کردن UAC وارد کنترل پنل بشوید .

2. روی گزینه User Accounts کلیک کنید .

3. روی گزینه Change User Account Control settings کلیک کنید

4. حالا آن اهرمی که در قسمت سمت چپ مشاهده می کنید را با موس به طرف پایین و روی گزینه Never notify قرار دهید و در مرحله بعد روی Ok کلیک کنید .
برای بار دوم خدمت شما اعلام میکنم در صورتیکه روی ویندوز آنتی ویروس قوی و به روز ندارید این کار را انجام ندهید .

بازگشت به صفحه آموزش

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved