شهید آوینی
 
هر كس با جان و مال خود در راه صله رحم كوشش كند، خداوند عزّوجلّ پاداش يكصد شهيد به او مى دهد.
 
شهید آوینی
فیلم برگزیده
صوت برگزیده
تصویر برگزیده

همایش بزرگ دفاع مقدس

همایش بزرگ دفاع مقدس امروز دوشنبه 6 مهر ماه همزمان با هفته ی دفاع مقدس با سخنرانی دکتر قالیباف و دکتر چمران همراه با تجلیل از منتخبین ورزشی بسیج شهرداری در فرهنگسرای بهمن برگزار شد.

یادواره شهید سرلشکر مسعود منفرد نیاکی

گوهر ناب غدیر در دریای ولایت

اگر پیامبر اکرم صلی ا...علیه و آله علی علیه السلام را پشتوانه و ثقل قرار می دهد، بجا است. رسول اکرم (ص) در روایت ثقلین که نزد شیعه و سنی روایت مسلمی است و میرحامد حسینی (ره) صاحب عقبات از پانصد و دو کتاب از اهل تسنن، روایت را نقل می کند، قرآن و عترت را دو پشتوانه برای مسلمانها قرار داده است: «انِّی تَارِک فِیکمُ الثِّقْلَینِ کتَابَ اللَّهِ وَعِتْرَبَی وَلَنْ یفْتَرقَا، حَتّی یرِدا عَلَی الْحَوْضَ.» «همانا من دو چیز سنگین و گران بها در میان شما برجای نهادم، قرآن و عترت، و این دو تا قیامت از هم جدا نخواهند شد.».
رمزگشانی امام هادی علیه السلام از راز روزهای هفته

۴ وزیر به روحانی نامه نوشتند

چه كساني در دولت كرسي "پدرخواندگي اقتصاد" براي خود برپا كرده اند كه اين گونه وزراي اقتصادي و توليدي را به فرياد در آورده است؟ پشت صحنه اقتصاد ايران چه كساني و با چه گرايشاتي ديكتاتوري بر پا كرده اند كه به ركود كشيدن اقتصاد به نفع آنهاست؟. .
 

   اهمیت «فضاى مجازى» همسنگ «انقلاب اسلامى

فیلم محمد(ص) عالیترین جلوه ی قدرت نرم جمهوری اسلامی

 این فیلم یکی از عالیترین جلوه های قدرت نرم جمهوری اسلامی است که توانسته چهره مخدوش و ضد انسانی که عاملان جنایتکار مسلمان نمادر قالب گروههای تکفیری و وهابی و سلفی به نمایش گذاشتند، را خنثی نماید..

انگیزه یک آمریکایی برای ترجمه کتاب‌های دفاع مقدس
اخبار فرهنگی اخبار اقتصادی خواندنی ها

نقشه سایت

تبلیغات
سایت برگزیده
موبایل اسلامی
وبلاگ برگزیده
لینک به ما
Copyright © 2003-2015 -AVINY.COM - All Rights Reserved