بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramروابط و ضوابط

قواى انتظامى - نظامى و سپاه پاسداران ما مجهز به قوه الهى هستند، سلاحشان الله‏اكبر است ؛ و هيچ سلاحى در عالم مقابل همچو سلاحى نيست. ارتش و سپاه و بسيج و ساير قواى مسلح نظامى و انتظامى و مردمى ما، پيرو اوليايى هستند كه همه چيز خود را در راه هدف و عقيده فدا نموده، و براى اسلام و پيروان معظم آن شرف و افتخار آفريدند. شما ارتشيان و پاسداران،بسيج، ژاندارمرى و شهربانى و تمامى نيروهاى مردمى مسلح و تمامى مردمى كه جانتان را براى اسلام و ايران فدا مى‏كنيد، بهوش باشيد كه اسلام را معيار حركتهاى خود قرار دهيد. آن قدرى كه در ارتش و در سپاه و در قواى مسلح ديگر اخلاق كريمه لازم است، شايد در جاى ديگرى به آن اندازه لازم نباشد. آن پاسدار و آن ارتشى كه در سنگر خودش نماز شب بخواند، اين ارتشى مثل شير مقاومت مى‏كند.

عدم مراعات انضباط سربازى و پاسدارى موجب تضعيف قواى مسلح است. اطاعت از يك فرماندهى كه فرمانده اسلام است، واجب است به حسب حكم اسلام، و تخلف حرام است. ارتشى اگر نظم نداشته باشد ارتشى نيست. در هيچ قواى مسلح مطلقا، چه نظامى و انتظامى و پاسدار و بسيج و غير اينها، حزب و گروهى وارد نشده و خود را از بازيهاى سياسى دور نگهدارند. هر كس در يك حزب و گروه وارد شد، بايد از ارتش و سپاه و ساير قواى انتظامى و نظامى و قواى مسلح خارج شود.

شما بايد سعى كنيد جهات سياسى در سپاه وارد نشود، كه اگر افكار سياسى وارد سپاه شود جهات نظامى آن از بين مى‏رود. من به سران ارتش امر مى‏كنم به اين كه بايد در ارتش مسائل سياسى طرح نشود. ورود در امور سياسى همان و حيثيت ارتش از بين رفتن همان! ارتش بايد پاسدار استقلال و امنيت كشور باشد.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved