بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramجنگ و دفاع

در هنگامه خطر ملتى سربلند و جاويد است كه اكثريت آن، آمادگى لازم رزمى راداشته باشد. ما مرد جنگيم و تسليم براى مسلمان معنا ندارد. مبارزات كشور ما عقيدتى است و جهاد در راه عقيده، شكست‏ناپذير است. بايد با قدرت به پيش برويم و با قدرت، با همه كسانى كه به ما مى‏خواهندتجاوز و تعدى كنند مبارزه كنيم. ما مى‏گوييم، تا شرك و كفر هست مبارزه هست، و تا مبارزه هست ماهستيم.

تنها در سختيها و گرفتاريها و حقگوييها در مقابل قدرتهاى شيطانى است كه‏مدعيان لاف‏زن از متعهدان بى سر و صدا، و خالصان فداكار از مغشوشان رياكارمتمايز مى‏شوند. قدرت نظامى و سلاحهان مدرن هرگز نمى‏تواند با خشم انقلابى و مقدس ملتها مقابله‏كند. اگر فرماندهان پاكدامن متصدى امر باشند، هرگز براى دشمنان كشورها امكان‏كودتا يا اشغال يك كشور پيش نمى‏آيد ؛ و يا اگر احيانا پيش آيد، به دست‏فرماندهان متعهد شكسته شده و ناكام خواهد ماند. اسلام وقتى هم كه جنگ مى‏كرد، جنگ كردنش مثل جنگ كردن‏هاى كشورگشاهانبوده است كه بخواهد يك كشورى را بگيرد، اسلام مى‏خواسته آدم درست كند.

ذكر فداكاريها و مجاهدات مجاهدين صدر اسلام، نه تنها در امروز بلكه تا ابداسلام را زنده نگه مى‏دارد. در ميدان جنگ از قلت عدد نترسيد، از شهادت نترسيد، هر مقدار كه عظمت‏داشته باشد مقصود و ايده انسان، به همان مقدار بايد تحمل زحمت بكند. آن مذهبى كه جنگ در آن نيست ناقص است. ما را نترسانيد از اين كه نظامى مى‏آوريم، ما نظاميهاى شما را دفنشان‏مى‏كنيم. ما براى ميهن عزيزمان، تا شهادت يكايك سلحشوران ايران زمين مبارزه‏مى‏كنيم، و پيروزى ما حتمى است. آنها كه تصور مى‏كنند مبارزه در راه استقلال و آزادى مستضعفين و محرومان جهان، با سرمايه‏دارى و رفاه‏طلبى منافات ندارد، با الفباى مبارزه بيگانه‏اند.

خدا به ما تكليف كرده است كه با اين مخالفين اسلام و مخالفين ملت اسلام‏مبارزه كنيم. ما تا آخرين نفس ايستاده‏ايم. تكليف ما اين است كه در مقابل ظلم بايستيم. دفاع از مملكت اسلامى،دفاع از نواميس مسلمين، از واجبات شرعيه الهيه‏اى‏است كه بر همه ما واجب است. دفاع هم يك حق مسلمى است كه اسلام و غيراسلام براى انسان قائل است. بايد هشيار باشيد كه نبايد ما دشمن را خوار و ضعيف بشماريم. با اتكال به خداى قادر مجهز شويد به سلاح و صلاح، كه خداى بزرگ با شماست.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved