بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramقدس و فلسطين

بيت‏المقدس مال مسلمين و قبله اول مسلمين است. همه بايد بدانند كه هدف دولتهاى بزرگ از ايجاد اسرائيل، تنها با اشغال‏فلسطين پايان نمى‏پذيرد، آنها در اين نقشه‏اند كه - پناه بر خدا - تمامى‏كشورهاى عربى را به همان سرنوشت فلسطين دچار كنند.

آيا سران قوم نمى‏دانند و نديده‏اند كه مذاكرات سياسى با سياستمداران قدرتمندو جنايتكاران تاريخ،قدس و فلسطين و لبنان را نجات نخواهد داد، و هر روزبر جنايات و ستمگريها افزوده خواهد شد. ما طرفدار مظلوم هستيم، هر كسى در هر قطبى مظلوم باشد ما طرفدار آنهاهستيم، و فلسطينيها مظلوم هستند و اسرائيليها به آنها ظلم كرده‏اند، از اين‏جهت ما طرفدار آنها هستيم. ما از مبارزات برادران فسطينى و مردم جنوب لبنان در مقابل اسرائيل غاصب ‏كاملا پشتيبانى مى‏نماييم.

ملت مسلمان ايران و هيچ مسلمانى و اصولا هيچ آزاده‏اى اسرائيل را به رسميت‏نمى‏شناسد ؛ و ما همواره حامى برادران فلسطينى و عرب خود خواهيم بود. بايد همه بپاخيزيم و اسرائيل را نابود كنيم، و ملت قهرمان فلسطين راجايگزين آن گردانيم.

روز قدس كه همجوار شب قدر است، لازم است كه در بين مسلمانان احيا شود ومبدا بيدارى و هشيارى آنان باشد. مسلمانان جهان بايد روز قدس را روز همه مسلمين، بلكه مستضعفين بدانند. اين آواى الله‏اكبر است، اين همان فرياد ملت ماست كه در ايران، شاه راو در بيت‏المقدس، غاصبين را به نوميدى كشاند. اصولا اين تكليف همه مسلمين است كه قدس را آزاد كنند و شر اين جرثومه فسادرا از سر بلاد اسلامى قطع كنند.

مساله قدس يك مساله شخصى نيست، و يك مساله مخصوص به يك كشور و يايك مساله مخصوص به مسلمين جهان در عصر حاضر نيست ؛ بلكه حادثه‏اى است براى‏موحدين جهان و مؤمنان اعصار گذشته و حال و آينده. قدس متعلق به مسلمين است و بايد به آنان برگردد. روز قدس روز اسلام است.

روز قدس روزى است كه بايد سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود. روز قدس يك روز جهانى است، روزى نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته‏باشد، روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است. روز قدس روزى است كه اسلام را بايد احيا كرد. روز قدس روز حيات اسلام است. روز قدس كه آخرين روزهاى شهرالله اعظم است‏سزاوار آن است كه همه‏مسلمانان جهان از قيد اسارت و بردگى شياطين بزرگ و ابرقدرتها رها شده و به‏قدرت لايزال الله بپيوندند.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved