بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramشوراى نگهبان

من با نهاد شوراى نگهبان صددرصد موافقم، و عقيده‏ام هست كه بايد قوى و هميشگى باشد. بايد بگويم كه حضرات آقايان، فقهاى شوراى نگهبان را با آشنايى و شناخت تعيين كردم؛ و احترام به آنان و حفظ مقامشان را لازم مى‏دانم.

شوراى محترم نگهبان كه حافظ احكام مقدس اسلام و قانون اساسى هستند، مورد تاييد اين جانب مى‏باشد؛ و وظيفه آنان بسيار مقدس و مهم است، و بايد با قاطعيت به وظايف خود عمل نمايند. تضعيف و توهين به فقهاى شوراى نگهبان، امرى خطرناك براى كشور و اسلام است.

به شوراى نگهبان تذكر مى‏دهم كه در كار خود استوار باشيد، و با قاطعيت و دقت عمل فرماييد، و به خداى متعال اتكال كنيد. از شوراى محترم نگهبان مى‏خواهم و توصيه مى‏كنم - چه در نسل حاضر و چه در نسلهاى آينده - كه با كمال دقت و قدرت، وظايف اسلامى و ملى خود را ايفا كنند و تحت تاثير هيچ قدرتى واقع نشوند، و از قوانين مخالف با شرع مطهر و قانون اساسى بدون هيچ ملاحظه جلوگيرى نمايند ؛ و با ملاحظه ضرورات كشور، كه گاهى با احكام ثانويه و گاهى به ولايت فقيه بايد اجرا شود توجه نمايند.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved