بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramملت بزرگ

مردم عزيز ايران، حقا چهره منور تاريخ بزرگ اسلام در زمان معاصرند.

ما همه مفتخريم كه در چنين عصرى و در پيشگاه چنين ملتى مى‏باشيم. من با جرات مدعى هستم كه ملت ايران و توده ميليونى آن در عصر حاضر، بهتر از ملت‏حجاز در عهد رسول‏الله - صلى الله عليه و آله -، و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين و حسين بن على - صلوات الله و سلامه عليهما - مى‏باشند.

هر چه در راه اين ملت عزيز در طبق اخلاص بگذاريم از عهده شكر آنان برنخواهيم آمد. مردم عادى ما اسلام را پياده كرده‏اند و تمام زحمات حكومت را متحمل مى‏شوند ؛ پس ما بايد بسيار به فكر مردم باشيم. ملت عزيز ما با قيام دلاورانه خود، و نثار خون فرزندان عزيز خود، نام ارجمند خود را در تاريخ و در صف اول مجاهدان اسلام ثبت نمود.

نام بزرگ ملت ايران، در عالم به رشد سياسى ثبت‏شد. ملت بزرگ اسلام از محراب مسجد كوفه تا صحراى افتخارآميز كربلا، و در طول تاريخ پرارزش سرخ تشيع، قربانيانى ارزشمند به اسلام عزيز و فى سبيل الله تقديم نموده ؛ و ايران شهادت‏طلب هم از اين پديده سعادتبخش سعادتمند مستثنى نيست. ملت ما بر بزرگترين قدرتهاى عالم غلبه كرده است ؛ دست بزرگترين قدرتهاى عالم را از مملكت‏خودش قطع كرده است ؛ دست دشمنان بشريت را از كشور خودش قطع كرده است؛ الگو شده است از براى همه كشورهاى مستضعفين.

خداوند تعالى بر ما منّت نهاد و رژيم استكبار را با دست تواناى خود، كه قدرت مستضعفين است درهم پيچيد، و ملت عظيم ما را ائمه و پيشواى ملتهاى‏مستضعف نمود. انصافا از اول انقلاب تا حالا، آن كه كار خودش را صددرصد صحيح انجام داد ملت بود.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved