بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagramاختلاف و تفرقه

تفرقه از شيطان است، و وحدت كلمه و اتحاد از رحمان است. عزيزان من! از اختلاف كه الهام ابليس است اجتناب نماييد. اگر شما با من و من با شما مقابله كنيم، غير از اين كه ديگران سوء استفاده كنند چيزى به دست نمى‏آيد. آن كه صدمه بيشتر به ما مى‏زند همين اختلافات داخلى است.

كليه چيزهايى كه در آن بوى اختلاف مى‏آيد اين بلااشكال از شيطان است. قدرتهاى بزرگ كه مايوس شدند از اين كه با جنگ و با حمله نظامى بتوانند كارى بكنند، دست به‏شيطنت زده‏اند و مى‏خواهند شماها را از هم جدا كنند اختلاف بين شما بيندازند. امروز دعوا كردن انتحار است، خودكشى است. امروز اختلاف خودكشى است. اختلاف از زبان هر كس باشد، از زبان هر موجودى باشد، اين زبان، زبان شيطان است.

من به سراسر كشور، به سراسر ملت هشدار مى‏دهم، اگر چنانچه از اين اختلاف‏اندازها پيروى كنند،هر كس باشد، مملكت‏شما به دامان آمريكا مى‏افتد. از ملى‏گرايى خطرناكتر و غم‏انگيزتر، ايجاد خلاف بين اهل سنت و جماعت با شيعيان است، و القاى تبليغات فتنه‏انگيز و دشمنى‏ساز بين برادران اسلامى‏است. امروز در كشور ما ايجاد اختلاف ، ايجاد نفاق بزرگترين معصيت،است. بايد دولت، مجلس و قوه قضائيه احساس كنند كه يك تكليف دارند، و آن اين كه اختلاف نداشته باشند.

ما اگر اختلاف سليقه داريم، اختلاف بينش داريم، بايد بنشينيم و با هم در يك محيط آرام صحبت كنيم، و مسائل خودمان را به ميان بگذاريم و حل كنيم. اختلاف‏سليقه‏ها را در يك محيط خوب، برادرانه حل كنيد. امروز هر مطلب كه موجب انحراف ملت‏شريف از مسير اصلى است، شيطانى‏است و با نقشه شياطين طرح مى‏شود.  

 
 Copyright © 2003-2015 - AVINY.COM - All Rights Reserved