بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram

 

پيام رهبرمعظم انقلاب به مناسبت هجوم اشغالگران به سامرا و هتك حرمت بارگاه حضرت امام هادى (ع ) و امام حسن عسگرى (ع )

11 / 09 / 1382

بسم الله الرحمن الرحيم

هجوم وحشيانه ى اشغالگران متجاوز و غاصب به مردم سامرا و هتك حرمت بارگاه ملكوتى امامين همامين حضرت هادى و حضرت عسگرى سلام الله عليهما كه به قتل بيش از پنجاه نفر از مردان و زنان و كودكان و زخمى شدن عده ى بيشترى انجاميد , موجب تاثر و تالم شديد گرديد.
متجاوزان ددمنش و مستكبر , بارديگر نشان دادند كه نه براى جان مردم و نه براى مقدسات آنان هيچ حرمتى نمى شناسند و مى خواهند بر ارعاب و سياست سرنيزه تكيه كنند. سياستمداران نادان و مغرور آمريكا , ابلهانه پنداشته اند كه با گلوله و آتش مى توان مردم مومن و غيور عراق را تسليم كرد و به زانو درآورد و همين فهم غلط و نگاه مستكبرانه است كه در آينده اى نه چندان دور آن رژيم متجاوز و چپاولگر و زورگو را به خاك سياه خواهد نشانيد. انشاالله .
اينجانب اين فاجعه را به حضرت بقيه الله الاعظم ارواحناه فداه و به همه ى مسلمانان بخصوص به ملت ستمديده ى عراق و حوزه هاى علميه معظم تسليت مى گويم و پيروزى اسلام و مسلمين و رفع شر متجاوزان را از سر ملتها از خداوند متعال مسئلت مى نمايم .
سيدعلى خامنه اى

11 / 09 / 1382

والسّلام عليكم و رحمة اللّه و بركاته

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved