بخش شهید آوینی حرف دل موبایل شعر و سبک اوقات شرعی کتابخانه گالری عکس  صوتی فیلم و کلیپ لینکستان استخاره دانلود نرم افزار بازی آنلاین
خرابی لینک Instagram


پيام رهبر معظم انقلاب به مناسبت برگزارى مراسم ميهمانى لاله ها

17/ 11 / 1381

بسم الله الرحمن الرحيم
 

ياد گرامي شهيدان و خاطره دلاوري و پاكبازي آنان امروز نيز مانند هميشه چون گوهري تابناك بر تارك نظام جمهوري اسلامي مي درخشد و ملت ايران را و جوانان روشن ضمير اين مرز و بوم را به رشادت و عزت و اميد فرا مي خواند.
براي يك ملت هوشمند و مستقل كه به سوي قله هاي آرماني خود در حركت است , از همه چيز ارزشمندتر , حضور جوانهائي است كه نيروي جواني و نشاط خود را در خدمت عزت و ايمان و شرف و استقلال ملي خود به كار مي گيرند. و ملت ما از اين نعمت بزرگ در سالهاي گذشته و امروز , همواره برخوردار بوده و هست . امروز نيز صفا و اخلاص و ايمان جوانان , بزرگترين ذخيره اين ملت است .
امروز نيز جوانان ما با روحيه و حماسه اي شورانگيز مهياي دفاع از دستاوردهاي انقلاب اسلامي اند.
امروز نيز ملت ما و جوانان ما در همه ميدانها آماده اند تا از افتخارات خود دفاع كنند و كشور خود را به سمت آرمانهاي بلند اسلامي پيش ببرند.
قدرتهاي سيطره جو و متكبر بايد بدانند كه اين ملت و جوانانش در ميدان مقابله با طمع ورزيهاي استكباري , همچنان مصمم و نيرومند ايستاده است و از دست آوردهاي خون شهيدان خود با همان عزم و روحيه استوار دفاع خواهد كرد.
سلام و درود خدا بر ارواح مطهر شهيدان و بر صبر و پايداري خانواده هاي آنان و سلام و درود بر امام شهيدان , امام راحل .
والسلام عليكم و رحمه الله
سيدعلي خامنه اى
17/11/1381

 

 
 Copyright © 2003-2022 - AVINY.COM - All Rights Reserved